sobota, 16 stycznia 2010

Znowu niedysponowana:(

Witam znowu:* Powoli zaczynam tracić swój optymizm... Ale się nie chcę dać! Qrczę co chwilę łapią mnie infekcje górnych dróg oddechowych:( Teraz nie wiem czy mam jakieś zapalenie krtani czy to co to?! W każdym razie ciężko przełknąć mi ślinę:( Gardło nie jest bardzo czerwone... A boli mnie tam w środku,że źle mi mówić. No ale każdy mi daje jakieś swoje sprawdzone sposoby na pozbycie się bólu jednak nic mi nie pomaga:( Strasznie kiepska ta moja odporność:/ A do lekarza nawet nie idę-bo już na mnie ręce rozkłada... No i nic innego mi nie da jak antybiotyk...

Ech dobra koniec narzekań na dzisiaj.

Pokażę Wam wpis jaki robiłam oj daaawno daaawno temu... Zmieniłabym teraz co nieco w nim;) To wpisik do wędrasia Wizażowej Agniesi:* Tematem przewodnim było: Piękno otaczającego nas świata. Na zdjęciach są słonie z mojego miasteczunia:) No i Babia Góra widziana rok temu z Nowego Targu...:)

Buziaki lecę sprzątać:*


Przy okazji... Candy u Atelier Konstancji:) Cudne pudełeczunio z niespodziewajką:) 1 lutego losowanie.

4 komentarze:

 1. zdrowiej!!! mi pomaga zawsze gorąca herbata z miodem i sokiem z cytryny;) a wpis bardzo pozytywny!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowia życzę Joasiu!
  Wpis piękny poczyniłaś. Żywy i energetyzujący, podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciepły i słoneczny wpis i oczywiście śliczny!!
  A jakie słonie na wypasie macie u siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. super słoneczkowy wpis!:) życzę ci dużo zdrówka!!!!:) i ciepłe uściski posyłam z buziakami....o...poszły...doleciały?...wiatr szybki to chyba doleciały:)

  OdpowiedzUsuń